...

Chciałabym, by to miejsce stało się moim azylem po trudach dnia wczorajszego, dzisiejszego...
Chciałabym, by było to miejsce spotkań z moimi robótkami, które czasami zajmują moje ręce...

Podglądają... ;o)

poniedziałek, 10 stycznia 2011

28. Konkrs na Blog Roku 2010... :)

Tak szczerze to sama nie bardzo wiem co mi do głowy strzeliło :) ale za namową Męża zgłosiłam swój blog do konkursu na Blog Roku 2010.




O szansy na wygrana raczej nie mówię, ponieważ nie sądzę abym ją miała, gdyż w konkursie bierze udział tak wiele różnych blogów na dodatek tak fantastycznych, że mój raczej ma marne szanse :)
Czy dobrze zrobiłam to się okaże...
Ale próbować zawsze warto a nóż, widelec się uda ;) a nawet jeśli nie to być może uda mi się powiększyć grono moich czytelników i być może poznać nowych ciekawych ludzi....


Głosować można od jutra czyli od 11.01.2011 od godz. 15.00 do 20.01.2011 do godz. 12.00. Aby zagłosować należy wysłać SMS - szczegóły podam jutro :)


Jeśli podoba się Wam moje skromne mieszkanko w postaci tego blogu i jeśli mielibyście ochotę zagłosować na mnie to będę ogromnie wdzięczna za każdy wysłany SMS :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru :)


5 komentarzy:

 1. rozumiem,ze ludzie mieszkajacy poza Polska nie moga glosowac?
  Zreszta wroce jutro po szczegoly :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba próbować, inaczej nic się nie ma!

  OdpowiedzUsuń
 3. Justmaga - w zasadach konkursu nie doczytałam się niczego takiego o głosowaniu osób mieszkających poza granicami kraju, więc chyba nie ma przeszkód. Dokładne informacje o głosowaniu zamieszczę później bo jeszcze nie znam szczegółów :)

  Daniela dziękuję za miłe słowa, za Twoje częste odwiedziny i pozostawione komentarze :)

  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęścia trzeb próbować :) A z tego co widzę ciekawie piszesz więc czemu miałabyś nie spróbować :) Nigdy nic nie wiadomo :) Mi się bardzo podoba również blog o herbacie klubu miłosników dobrej herbaty, dużo się stamtąd dowiedziałam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wg Regulaminu w ramach Konkursu możliwe jest głosowanie wyłącznie poprzez wysłanie SMSa z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski: Era, Plus, Orange i Play.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad :)

LinkWithin

kk