...

Chciałabym, by to miejsce stało się moim azylem po trudach dnia wczorajszego, dzisiejszego...
Chciałabym, by było to miejsce spotkań z moimi robótkami, które czasami zajmują moje ręce...

Podglądają... ;o)

wtorek, 15 lipca 2014

109. Jestem i POSZUKUJĘ GAZETKI... :)

Jestem, żyję i mam się nawet dobrze. Ostanio znów trochę problemów na nas spadło i ciągłe życie w stresie jak zawsze ale zanudzać Was tym razem nie będę. Czekam aż wreszcie karty się odwrócą i będą spotykać nas tylko same dobre rzeczy- mam nadzieję, że w ogóle to nastąpi :)

Nie bardzo miałam czas na internet ostatnimi czasy ale to nie znaczy, że robótkowo nic się u mnie nie dzieje... Dziś mam wolniejszy dzień troszkę i łapię oddech :) chciałam pokazać Wam moje powstałe prace krzyżykowe, sięgam po aparat a tam baterie odmówiły posłuszeństwa :( w związku z tym muszę zmienić temat postu ;/

Przy okazji może ktoś z Was natknął się na gazetkę HAFT GOBELINOWY 4/2012 szukam jej już jakiś czas i bezskutecznie. Co prawda znalazłam jedną wersję w sieci ale jakość jest tak słaba, że nie do użycia. Czyli tak jakbym wcale jej nie miała. Jeśli znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która posiada tę gazetkę czy w wersji elektronicznej czy papierowej proszę o kontakt. Zamiaruję na wyszycie pawia ze strony głownej ale to narazie tylko chęć- muszę zobaczyć wzór bo jak dobrze myślę to paw będzie sporych rozmiarów i kosztów pewnie też bo zapewne duuużo kolorków mulinki do niego potrzebnych a że ja haftuję DMC to nie wiem czy portfel wytrzyma heheh... A jak portfel udźwignie to jeszcze nie wiem czy zdobędę się na odwagę wyszycia tak dużego obrazu... No ale to się zobaczy- najpierw zacznę od gazetki...Kolejny post z moimi pracami, jak tylko wyruszę na miasto i kupię baterie do aparatu. A już wkrótce zapraszam na Candy, do którego już od bardzo dawna się zbieram :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających :)

LinkWithin

kk