...

Chciałabym, by to miejsce stało się moim azylem po trudach dnia wczorajszego, dzisiejszego...
Chciałabym, by było to miejsce spotkań z moimi robótkami, które czasami zajmują moje ręce...

Podglądają... ;o)

piątek, 14 czerwca 2013

99. Urodzinowo - prezentowo :) :) :)

Dziś nie mam Wam co pokazać z moich robótek ale śpieszę do Was by pochwalić się prezencikiem jaki dziś odebrałam z poczty. Uradowana po uszy jestem, bo nie spodziewałam się żadnej przesyłki. Wpadłam na pocztę, otwieram a tam takie cudowności :) :) :)
Prezencik przyleciał od JADZI z okazji moich urodzinek (tak na marginesie zdradzę Wam, że to okrągłe moje 30-ste urodziny -nie wiem czy się smucić z tej trójki z przodu czy cieszyć ale to czas pokarze...), które są jutro!!! Przesyłka doszła na czas :) :) 
Zobaczcie co dostałam......
Karteczka z pięknymi życzeniami dla mnie i 5 moteczków po 50g nitek. Jadzia zasugerowała, że na bluzeczkę i to super pomysł jest. Udziergam sobie jakąś fajną bluzeczkę :) :) :)  Kolejny skok na głęboka wodę to będzie..... hehehe


Jadziu kochana dziękuję Ci ogromnie za prezencik. Sprawiłaś mi ogromną radość. Cieszę się jak mała dziewczynka. Jesteś kochana, że pamiętałaś o mnie :) :) :)
W tym roku nie liczyłam na żadne prezenty nawet od Męża, bo wiadomo jak tu obecnie u nas jest a Ty kochana pamiętałaś :) :) :) Sprawiłaś mi super szczęśliwe popołudnie :)


A wszystkich komentujących moje bazgrołki w postach oraz tych zaglądających do mnie zapraszam na wirtualny poczęstunek urodzinowy :) :) :)
Tak na marginesie zdjęcia kawa i ciacho nie są moje, źródło podane pod spodem zdjęcia. Wytłumaczenie mam takie ;) że ciasto urodzinowe powastanie dopierko jutro i post urodzinowy tez miał byc jutro ale z racji na prezencik nie mogłam się powstrzymać ze szczęścia by nie napisac go dzisiej :) :) :)

Zdjęcie kawki i ciasta nie jest az tak bardzo przypadkowe :) :)
Kawka - dlatego, że uwielbiam pyszną kawusię ze spienionym mleczkiem a jeszcze bardziej ją lubie jak podana jest w pieknej filiżance :)
Ciasto- uwielbiam ciasto kruche z owocami :) :)
dla chętnych paulinka równiez zamieściła przepis na to apetyczne ciacho :)

SMACZNEGO!!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich tu zaglądających :*:*:*


LinkWithin

kk