...

Chciałabym, by to miejsce stało się moim azylem po trudach dnia wczorajszego, dzisiejszego...
Chciałabym, by było to miejsce spotkań z moimi robótkami, które czasami zajmują moje ręce...

Podglądają... ;o)

piątek, 23 lipca 2010

6. Candy u Moteczka - cukiereczki i niespodzianka dotarły :)

Z kilkudniowym opóźnieniem ale chciałam się pochwalić ;) moja wygraną u Moteczka http://moteczek.blox.pl/html z okazji 4 urodzin bloga.


Szczęście się do mnie uśmiechnęło a radość z takich cudnych słodkości jest ogromna.W paczuszce znalazłam również niespodziankę. Jest nią prześliczny igielniczek w szydełkowym koszyczku a do kompletu kwiatowa zawieszka na nożyczki.


A tak się prezentuje po wyjęciu z folii... Zobaczcie sami...


Marysiu z niespodzianka trafiłaś w samo sedno :) Nie posiadam jeszcze igielniczka i właśnie zastanawiałam się nad zrobieniem sobie jakiegoś a tutaj taka niespodzianka od Ciebie. Tak jakbyś czytała w moich myślach... A zawieszka będzie równie przydatna... Ponieważ podczas wykonania prac robótkowych moje nożyczki zawsze bawią się ze mną w chowanego... ;) A teraz będzie im dużo ciężej się ukryć...Teraz tylko muszę spełnić swoje marzenie i sprawić sobie nowe maleńkie nożyczki, którymi mogłabym wycinać łączniki w moim kochanym hafcie Richelieu... Mam już upatrzone i spędzają mi one sen z powiek..Dziękuje Ci Marysiu serdecznie za te słodkości i niespodziankę. Cieszę się niezmiernie, że to właśnie do mnie szczęście się uśmiechnęło...


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim tutaj zaglądających miłego i słonecznego weekendu...

LinkWithin

kk