...

Chciałabym, by to miejsce stało się moim azylem po trudach dnia wczorajszego, dzisiejszego...
Chciałabym, by było to miejsce spotkań z moimi robótkami, które czasami zajmują moje ręce...

Podglądają... ;o)

piątek, 23 lipca 2010

6. Candy u Moteczka - cukiereczki i niespodzianka dotarły :)

Z kilkudniowym opóźnieniem ale chciałam się pochwalić ;) moja wygraną u Moteczka http://moteczek.blox.pl/html z okazji 4 urodzin bloga.


Szczęście się do mnie uśmiechnęło a radość z takich cudnych słodkości jest ogromna.W paczuszce znalazłam również niespodziankę. Jest nią prześliczny igielniczek w szydełkowym koszyczku a do kompletu kwiatowa zawieszka na nożyczki.


A tak się prezentuje po wyjęciu z folii... Zobaczcie sami...


Marysiu z niespodzianka trafiłaś w samo sedno :) Nie posiadam jeszcze igielniczka i właśnie zastanawiałam się nad zrobieniem sobie jakiegoś a tutaj taka niespodzianka od Ciebie. Tak jakbyś czytała w moich myślach... A zawieszka będzie równie przydatna... Ponieważ podczas wykonania prac robótkowych moje nożyczki zawsze bawią się ze mną w chowanego... ;) A teraz będzie im dużo ciężej się ukryć...Teraz tylko muszę spełnić swoje marzenie i sprawić sobie nowe maleńkie nożyczki, którymi mogłabym wycinać łączniki w moim kochanym hafcie Richelieu... Mam już upatrzone i spędzają mi one sen z powiek..Dziękuje Ci Marysiu serdecznie za te słodkości i niespodziankę. Cieszę się niezmiernie, że to właśnie do mnie szczęście się uśmiechnęło...


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim tutaj zaglądających miłego i słonecznego weekendu...

5 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że słodkości i niespodzianka sprawiły Ci radość. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej :) Teraz to już tylko trzeba zakasać rękawy i wydziergać coś ładnego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, nie wiedziałam, że masz swojego bloga, bardzo fajnie, że chwalisz sie swoimi pracami. Rączki wyszły Ci cudnie i oprawa równie urocza. Jestes już wprawioną haftującą osóbką!!! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mała podpowiedź, pewnie nie zauważyłas, że coś z czasem masz w komentarzach poprzestawiane, bo napisałam komentarz o 08:57 a wyświetliło że 23:56!! Mam nadzieję, że pomogłam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak Renatko zauważyłam, że coś jest przestawione ale jak na razie nie za bardzo umiem sobie z tym poradzić... :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony ślad :)

LinkWithin

kk